Juuni esimesel päeval avanes autoseikluse rada Tori vallas. Rada oli avatud kaks nädalat ja selle aja jooksul jõudis rajale 109 võistkonda ja rohkem kui 400 seiklejat. Osalejate ülesandeks oli leida rajalt ülesse 40 kontrollpunkti ja teha vähemalt 5 ägedat pilti rajal. Kuna paljud osalejad on varasematel võistlustel kurtnud, et kaardid on raskesti loetavad, siis sai selleks seikluseks suurendatud mõõtkava, millest tingituna olid kaardid kokku neljal lehel. Loodan, et oli parem loetavus.

Kaart 1 Kaart 2 Kaart 3 Kaart 4 Legend

Tori Autoseikluse punktid ühel kaardil

Seiklusel sõideti kahes klassis. Puusalt Paugutajaid oli rajal 97 tiimi ja Põhjaliku ettevalmistusega läks rajale 12 tiimi. Tulemusi vaadates on mõlema klassi võitja ajad suhteliselt sarnased.

Seikluse tulemusi näeb siit: https://nutilogi.ee/ao/471
Seikluse teekonnad on leitavad siit: https://nutilogi.ee/ev/471

Lisaülesandena tuli teha rajal ka enda tiimist 5 pilti ja laadida need ülesse Tori Autoseikluse Facebooki lehele. Miskipärast jäi paljudel tiimidel see info märkatama ja sellest tingituna jäid 25 lihtsat punkti saamata. Pean endale ka tuhka pähe raputama ja järgmisel korral selle info kaartidel paremini välja tooma.

Tori Autoseiklus Pilt: Võistkond Kirsipuu

Seiklusministeeriumi Facebooki lehelt on leitav album rajal olnud punktide kohta.