Seiklusministeerium alustab sügist uudse põneva üritusega – nimelt on plaanis septembri keskpaigast start anda sellisele võistlusele nagu “Seiklusministeeriumi käruralli”. Üritus on kõigile TASUTA!

Üritus on mõeldud emadele-isadele, kes liiguvad ringi vankriga. Et eesmärgitut kulgemist põnevamaks teha, pakumegi välja ürituse, mis kestab kaks nädalat ja paneb Sind avastama Tallinna erinevaid paiku. Iga päev saad liigelda oma vankriga erinevas Tallinna piirkonnas. Kõik punktid on paigutatud nii, et samas piirkonnas oleks mõnus ka pärast ärevat võistlusmomenti teha üks tore perekondlik jalutuskäik.

Võistlus toimub 12.09.2016-27.092016. Võistlusel on 14 punkti ja iga päev kell 10:00 avaneb Seiklusministeeriumi kodulehele pilt ühest punktist. Eesmärk on tuvastada asukoht ja jõuda punkti võimalikult ruttu ning teha sarnane pilt oma vankriga. Lisaks on vaja igal osalejal mõelda oma meeskonna nimi ning mingil moel lisada see oma igale fotole (nt joonistada paberile ja asetada foto tegemisel käru peale). Pilt tuleb võimalikult ruttu saata meile. Täpsemalt loe ürituse kohta SIIT.

Registreeruda üritusele on võimalik SIIT. Samuti leiab siit võistluse juhendi, infot toetajate ning teiste osalejate kohta.

Järgnevalt on välja toodud firmad, kes on Seiklusministeeriumi kärurallile auhinnad välja pannud:

Auhindu on lubanud välja panna imearmsate lasterõivaste bränd  Breden-logo-100x371-valge-taust2

Armas kukupesa logo lisab auhindade hulka mõned ilusad postrid.

Lisaks paneb Earth Friendly Baby nahahooldustooteid välja e-pood    logo

 

Kinkekaarte on lubanud välja panna vaid Eesti disainerite loodud laste- ja beebiriideid ning aksessuaare müüv e-poodbebee-logo-eesti

ja imekaunist voodipesu pakkuv IMG_4639

Esikolmikule on kinkekomplektid ka Salvest logo.  sarja Põnn toodetega.

 

 

seiklusministeerium_karuralli