GomeraKids Käruralli tuleb taas!

23. oktoobril saab alguse järjekorras juba kolmas Käruralli. Seekord on ürituse nimeks GomeraKids Käruralli, kuna iga võistkond saab enda lapsele vahva GomeraKids mütsi. 

Käruralli näol on tegemist vahva pereüritusega, mille eesmärgiks on motiveerida värskeid lapsevanemaid rohkem liikuma. Et liikumine põnevam oleks, tuleb sisse ka väike võistlusmoment ning saab avastada erinevaid Tallinna piirkondi. Sel korral oleme taas läinud tagasi “juurte” juurde ja punkte arvutame nii, nagu seda esimesel Kärurallil(Mida rutem punkti jõuad, seda suurema skoori teenid). Kuidas kõik toimuma hakkab? Kliki “Juhend” ja loe täpsemalt.

Registreeru

Meeskonna nimi (nõutav)

Liikmed (nõutav)

Vanker

Kontakttelefon (nõutav)

E-mail (nõutav)

Juhend

GomaraKids Käruralli

 

Osalejad: (Värsked) lapsevanemad koos beebide ja beebikärudega.

Toimumise koht: Üle Tallinna.

Osalustasu: 15€ võistkond(Hinnas sisaldub üks GomeraKids müts igale võistkonnale).

Toimumise aeg: 23.10.2017-31.10.2017

Eesmärk: Motiveerida inimesi liikuma ja tuua värsked lapsevanemad toast välja.

Võistluse käik:

Esmalt tuleb registreerida enda võistkond www.seiklusministeerium.ee/karuralli. Võistkond loetakse registreerunuks kui osalustasu on kantud Seiklusministeerium OÜ kontole EE382200221051575334. (selgituseks „Käruralli“ ja võistkonna nimi). Registreerida on võimalik ka kogu võistluse vältel.

Võistkonnaks loetakse ühte perekonda (Ema ja/või isa ning laps(ed)). Kogu võistluse vältel tuleb kasutada sama vankrit/käru. Vankri vahetamine on lubatud vaid korraldaja nõusolekul.

Võistlus algab 23.10.2017 kell 10.00 kui www.seiklusministeerium.ee/karuralli lehele ilmub esimene pilt.

Võistlusel on 9 punkti, millest arvesse läheb 8 paremat tulemust. Iga päev kell 10:00 avaneb www.seiklusministeerium.ee/karuralli lehele pilt ühest punktist. Eesmärk on tuvastada asukoht ja jõuda punkti ning teha sarnane pilt oma vankriga. Pilt loetakse korrektseks kui pildil on ära tuntav tiim, tiimi vanker ning fotol kujutatud koht. Lisaks on vaja igal osalejal mõelda oma meeskonna nimi ning mingil moel lisada oma igale fotole (nt joonistada paberile ja asetada foto tegemisel käru peale või lisada igale oma pildile sama maskott). Pilt tuleb saata e-mailile Joonas@seiklusministeerium.ee (Kirja pealkirjaks oma meeskonna nimi). Tehtud pilt peab olema arusaadav ning meeskonna nimi või maskott pildil loetav! Pildid lisame õhtuti ka Seiklusministeeriumi facebooki lehele Käruralli kausta, et oleks põnev ka teistel osalejatel silm peal hoida. NB! Pildi suurus võiks jääda alla 1MB, siis on kindel, et pilt jõuab kiirelt kohale.

Punkte jagatakse järgnevalt: Esimene korraldajani jõudnud pilt saab 50 punkti, teine 45, kolmas 42, neljas 40 ja alates 5-dast kohast 39,38,37,36……,3,2,1. Iga osaleja saab vähemalt 1 punkti. 9 päeva jooksul kõige rohkem punkte saanud võistkond ongi võitja. Võrdsete punktide korral määrab paremusjärjestuse kõrgemate kohtade kordade arv. Arvesse läheb 8 parimat tulemust.

Ürituse lõpp on 31.10.2017 kell 20:00 ja hiljem esitatud pilte enam ei arvestata.

Autasustatakse esikolmikut.

Võistlus toimub koostöös lasteriiete brändi GomeraKids-ga. GomeraKidsi mugavad ja värvilised tooted oma lapsele leiad Facebookist: www.facebook.com/gomerakids. Iga osaleja saab endale GomeraKids mütsi enda valitud suuruses ja kangast GomeraKids kangavalikust. Peale registreerimist saadab korraldaja osaleja e-mailile info mütsi kohta.

Infot saab emaililt: Joonas@seiklusministeerium.ee või telefonilt: 5226895(Joonas)

Registreerunud võistkonnad

Meeskond
Liikmed
Vanker
Vankerdajad
Margit,Andreas ja Mattias
Hartan topline S
Pirniküngas
Ott Oliver Küngas, Kadri Pirn
Navington
Sedrik
Sedrik,Kare
Roan Sofia Prestige
SeeneNööp
Sigrid ja Maila
Roosmarii
Gerly (Kerri) ja Kärt Roosmarii
Cybex Balios M
Ralliässad
Ema, laps
Mirru
Sirli ja Mirjam
BJ Elite
Dreamteam
Edith & Allegra Meja
Cybex Priam
KäruHopp
Nora & Annegrete
Tako või Joie
Rally Bunny
Maarja-Liis & Nora
Emmaljunga City Cross
Jänkud
Lisette ja Hedy
Espiro Nano
Rõõmurõngas
Kati, Liisu
Emmaljunga

Auhinnad ja toetajad

 Iga võistkond saab enda lapsele vahva GomeraKids mütsi.