Kontaktivabad seiklused üle Eesti

Kontaktivaba seiklusorienteerumine on igapäevaselt muutuvas maailmas kindel valik – Hariv ja sportlik. Seigelda saab üle Eesti ja täiesti kontaktivabalt. Too oma tiim taas kokku ja telli üks meeleolukas tiimiüritus.

Kuidas toimub kontaktivaba seiklus?

Seiklusrada on osalejatele avatud kindla aja ja iga osaleja saab ise valida seikluspäeva ja seikluse kellaaja. Kaart ja kogu ürituse info saadetakse osaleja e-mailile. Seigeldes saab võtta kaasa lähimad sõbrad või pere. Seikluse tulemused uuenevad “Live-s” ja peale seiklust saab läbitud teekondi järelevaadata.

Ürituse kestus on ajaliselt 2-4 tundi ja tiimi peale oleks vaja head tuju, ilmale vastavat riietust ja täis akuga nutitelefoni.

Seikluste kontrollpunktideks on ajaloolised ja põnevad kohad, kust alati midagi tarka teada saab. Seiklused on jõukohased kõigile. Seikluse saab avada kõigis Eesti linnades ja tore oleks ju mõne vähem külastatud linna vaatamisväärsusi avastada.

Kas teeme ära?

Küsi pakkumist: Joonas@seiklusministeerium.ee või helista 5226895

 

Linnaseiklus

Pingeline töö ja ajud juba suitsevad? Kogu kontor on jumala stressis ja asjad kisuvad võssa? Mul on lahendus… Kõlab nagu teleturg, aga nii see on. “Võta aega veidi ringi vaadata” ja tule õue. Hinga sõõm värsket õhku ja pane end proovile linnaseiklusel. Vahet pole, kas sa oled Tartust, Tallinnast või Kapa-Kohilast. Seigelda saame sinu kodulinnas. Kogu kompoti teeb eriti väärtuslikuks see, et seiklus on ajaliselt lühike, pakub avastamisrõõmu uute kohtade näol ja turgutab osalejate vaimu. Kirjuta mulle ja tõmbame su tiimile uue hoo sisse!

PS! Linnaseiklus on parim valik enne rikkaliku valikuga õhtusööki, et järgmisel päeval ei peaks kaalul värisema.

Küsi pakkumist: Joonas@seiklusministeerium.ee või helista 5226895

 

Autoorienteerumine

Sõbrad, autod ja põnevad kohad! Tule ja pane end proovile ning veendu, et autoorienteerumine on FUN! Kardad, et ei saa hakkama? Nalja teed? Hakkama saavad nii kontoritibi, tugitoolisportlane kui ka kõige suurem pessimist. Mäletad seda vilega kurja kehalise kasvatuse õpetajat, kes sundis sind märjas metsas pingutama? Unusta see! Mina annan sulle vinge orienteerumiskaardi, vabaduse valida ja saadan su sooja autosse. Ole vunts, sõida ja naudi 🙂

Kas teadsid? Targad inimesed teevad tarku valikuid! Autoorienteerumine on IT-ettevõtete esimene valik aktiivse tegevuse otsinguil.

Küsi pakkumist: Joonas@seiklusministeerium.ee või helista 5226895

Seiklused saartel

Oled sa kunagi mõelnud, et mis elu see saarerahvas elab? Kas neil seal üldse mõni pood, pangaautomaat või bensiinijaam on? Tule, lähme vaatame järele. Seiklused Saaremaal, Hiiumaal, Vormsil, Pranglil ja teistel põnevatel saartel ootavad just sind! Tule jala, ratta või autoga. Luban, et sõidame praamiga*, näeme kohalikke ja teeme ka miskit vahvat. Kui hästi läheb ja kohalikud heas tujus on, siis on lootust ka kuumale saunale koos kodulimonaadiga.

* Kui sul on raha jalaga segada ja see enam kontole ära ei mahu, siis võime praami asemel võtta lennuki 🙂

Küsi pakkumist: Joonas@seiklusministeerium.ee või helista 5226895

 

Seikluskoolitus

Seikluskoolitus on oma olemuselt tegevusepõhine meeskonnakoolitus värskes õhus. Sõltuvalt toimumise kohast võib ürituse sisu varieeruda ja olla segu linnaseiklusest ja autoorienteerumisest. Ülesannete lahendamiseks on aega alati puudu ja tegevusi rohkem kui peaks. Seikluse ülesanded on elust enesest ja nõuavad kas kogu tiimi ühist pingutust, või erinevate “löögirühmade” iseseisvalt otsustavat tegutsemist. Ülesandeid võib olla nii maal, vees kui õhus. Seikluskoolituse eesmärgiks on avada meeskonna uusi külgi ootamatus olukorras ja anda läbi seikluslike ülesannete “vahendid” edasiseks edukaks koostööks. Meeskonnakoolituse märksõnadeks on suhtlus, rollid, ajafaktor ja meeskonnatöö vs individuaalne sooritus.

Küsi pakkumist: Joonas@seiklusministeerium.ee või helista 5226895