Autoorienteerumine

Sõbrad, autod ja põnevad kohad! Tule ja pane end proovile ning veendu, et autoorienteerumine on FUN! Kardad, et ei saa hakkama? Nalja teed? Hakkama saavad nii kontoritibi, tugitoolisportlane kui ka kõige suurem pessimist. Mäletad seda vilega kurja kehalise kasvatuse õpetajat, kes sundis sind märjas metsas pingutama? Unusta see! Mina annan sulle vinge orienteerumiskaardi, vabaduse valida ja saadan su sooja autosse. Ole vunts, sõida ja naudi 🙂

Kas teadsid? Targad inimesed teevad tarku valikuid! Autoorienteerumine on IT-ettevõtete esimene valik aktiivse tegevuse otsinguil.

Küsi pakkumistJoonas@seiklusministeerium.ee

Seiklused saartel

Oled sa kunagi mõelnud, et mis elu see saarerahvas elab? Kas neil seal üldse mõni pood, pangaautomaat või bensiinijaam on? Tule, lähme vaatame järele. Seiklused Saaremaal, Hiiumaal, Vormsil, Pranglil ja teistel põnevatel saartel ootavad just sind! Tule jala, ratta või autoga. Luban, et sõidame praamiga*, näeme kohalikke ja teeme ka miskit vahvat. Kui hästi läheb ja kohalikud heas tujus on, siis on lootust ka kuumale saunale koos kodulimonaadiga.

* Kui sul on raha jalaga segada ja see enam kontole ära ei mahu, siis võime praami asemel võtta lennuki 🙂

Küsi pakkumistJoonas@seiklusministeerium.ee

Linnaseiklus

Pingeline töö ja ajud juba suitsevad? Kogu kontor on jumala   stressis ja asjad kisuvad võssa? Mul on lahendus… Kõlab nagu teleturg, aga nii see on. “Võta aega veidi ringi vaadata” ja tule õue. Hinga sõõm värsket õhku ja pane end proovile linnaseiklusel. Vahet pole, kas sa oled Tartust, Tallinnast või Kapa-Kohilast. Seigelda saame sinu kodulinnas. Kogu kompoti teeb eriti väärtuslikuks see, et seiklus on ajaliselt lühike, pakub avastamisrõõmu uute kohtade näol ja turgutab osalejate vaimu. Kirjuta mulle ja tõmbame su tiimile uue hoo sisse!

PS! Linnaseiklus on parim valik enne rikkaliku valikuga õhtusööki, et järgmisel päeval ei peaks kaalul värisema.

Küsi pakkumistJoonas@seiklusministeerium.ee

Seikluskoolitus

Seikluskoolitus on oma olemuselt tegevusepõhine meeskonnakoolitus värskes õhus. Sõltuvalt toimumise kohast võib ürituse sisu varieeruda ja olla segu linnaseiklusest ja autoorienteerumisest. Ülesannete lahendamiseks on aega alati puudu ja tegevusi rohkem kui peaks. Seikluse ülesanded on elust enesest ja nõuavad kas kogu tiimi ühist pingutust, või erinevate “löögirühmade” iseseisvalt otsustavat tegutsemist. Ülesandeid võib olla nii maal, vees kui õhus. Seikluskoolituse eesmärgiks on avada meeskonna uusi külgi ootamatus olukorras ja anda läbi seikluslike ülesannete “vahendid” edasiseks edukaks koostööks. Meeskonnakoolituse märksõnadeks on suhtlus, rollid, ajafaktor ja meeskonnatöö vs individuaalne sooritus.

Küsi pakkumistJoonas@seiklusministeerium.ee