Seikluskoolitus

Seikluskoolitus on oma olemuselt tegevusepõhine meeskonnakoolitus värskes õhus. Sõltuvalt toimumise kohast võib ürituse sisu varieeruda ja olla segu linnaseiklusest ja autoorienteerumisest. Ülesannete lahendamiseks on aega alati puudu ja tegevusi rohkem kui peaks. Seikluse ülesanded on elust enesest ja nõuavad kas kogu tiimi ühist pingutust, või erinevate “löögirühmade” iseseisvalt otsustavat tegutsemist. Ülesandeid võib olla nii maal, vees kui õhus. Seikluskoolituse eesmärgiks on avada meeskonna uusi külgi ootamatus olukorras ja anda läbi seikluslike ülesannete “vahendid” edasiseks edukaks koostööks. Meeskonnakoolituse märksõnadeks on suhtlus, rollid, ajafaktor ja meeskonnatöö vs individuaalne sooritus.

Küsi pakkumistJoonas@seiklusministeerium.ee

Seikluse kestus:  2 kuni 8 tundi.

Millal: 365 päeva aastas, sõltumata ilmast  ja aastaajast. Seigelda saab nii päeval kui öösel.

Kus: Kõikides Eesti linnades, suuremates alevites ja ka väga paljudes turismitaludes  üle Eesti

 

Kas julgeksid proovida? 24 tunnine seikluskoolitus – “Ainult omal vastutusel!”

Legendi järgi lähevad ettevõtte töötajad nädalavahetuseks spasse koolitusele ja puhkama. Oodatakse bussi, mida miskipärast ei tule….  spasse küll jõutakse, aga 24 tundi hiljem. Keegi ei oska aimatagi, et sõit spasse ongi koolitus – koolitus elust enesest!

Mis hakkab juhtuma järgmise 24 tunni jooksul on teada vaid Seiklusministrile.

Järgmise päeva peale lõunaks peaks osalejad jõudma sihtkohta, kus toimub kosutav söök ja osalejad saavad nautida väljateenitud puhkust spa, sauna ja peoga. Järgmisel hommikul teeme üritusest kokkuvõtte ja kuulame osalejate enda arvamusi.

Kui sa arvad, et sinu kollektiiv on selleks valmis, siis anna märku ja teeme ära!

Kirjuta ja räägime lähemalt: Joonas@seiklusministeerium.ee