Tule Kiili alevit avastama. Rajal on palju uut ja põnevat!

Neljapäeval 2. märtsil startis üks põnev seiklus Harjumaal Kiili alevis. Nagu tavaks oli saanud, siis rajal oli 40 punkti ja seigelda sai kolmes erinevas seiklusklassis. 10 päeva jooksul jõudis rajale 33 tiimi, kes jagunesid:

17 tiimi pere klassis
15 tiimi seikleja klassis
1 tiim ratta klassis

Kuna seekord kaardil seikluslikud vigurid puudusid, siis otsustasin tähelepanu harjutuseks ühe küsimuse tähelepanu harjutusena teha. Tulemustest on näha, et 9 võistkonda läks õnge.

Tegemist oli KP 90-ga, mis oli Kiili Konsumi aknal oleva Kiili alevi kaardi mõõtkava kohta. Konks oli selles, et kahel kõrvuti aknal olid kaks kaarti. Üks oli Kiili valla ja teine Kiili aleviku kohta. Kiili aleviku kaardi mõõtkava oli 1:4000 ja Kiili valla kaardi mõõtkava 1:17000.

9 tiimi olid pannud vastuseks 1:17000. Ülejäänud punktidega tiimidel probleeme polnud ja enamus seiklejate teekondi jäi 7-9 km vahele.

KP90 – Tähelepanu punkt, kus õige vastus oli 1:4000, aga kõrvalasuva kaardi mõõtkava oli ka lisatud vastuse variandiks. Oluline oli kaardi nurgas olev ALEV!

KP90 – Tähelepanu punkt, kus õige vastus oli 1:4000, aga kõrvalasuva kaardi mõõtkava oli ka lisatud vastuse variandiks. Oluline oli kaardi nurgas olev ALEV!

Seikluse tulemusi ja teekondi näeb siit: https://nutilogi.web.app/AvastadesKiilit

Seiklejate teekondi näed valides Tracks ja valides Replay. Valikutest vali ühisstart ja alt äärest saad valida mahamängimise kiirust. Show KP-s paneb punktid kaardile. Tulemusi näed kui valid menüüst Results. Tulemuste lehel tiimi nimel klikkides on näha ka õiged ja valed vastused.

Seikluse tulemused piltidena:

Kiili seiklus annab ülevaate Kiili asumi põnevatest paikadest ja on jõukohane kõigile!

Põnevad seiklused üle Eesti ootavad! Kirjuta: Joonas@seiklusministeerium.ee ja telli seiklus sünnipäevaks, suvepäevadeks või sõpruskonnaga seiklemiseks!