Peale Uuesalu seiklust võttis minuga ühendust Merje Kangru külast ja soovis Kangrusse ka seiklust. Nii juhtuski, et reedel 16. detsembri õhtul avanes põnev jõuluseikluse orienteerumise rada Kangrus.

Rada planeerides sattusin väga ägedasse asumisse, kus hoovid olid korras ja inimesed sõbralikud. Seiklesin suure lumega mitu head tundi ja jõudsin koju hulga ägedate punktidega.

Seikluskaardile paigutasin neist 30 ja seikluskaart sai selline:

Kangru Jõuluseikluse kaart, kus osa punkte oli toodud ära fotodena!

 

Seiklusliku elemendina tõin 9 punkti välja fotodena ja nende asukohta polnud kaardile märgitud. Raja pikkuseks tuli orienteeruvalt 6 kilomeetrit. Seikluse käigus juhtus ka üks naljakas lugu, mille tulemusel ma osade tiimide tulemusi korrigeerima pidin. Nimelt kadus seikluse käigus üks ventilatsiooniluuk punktist 55. Tänu sellele oli nii mõnelgi tiimil selle punkti eest miinuspunktid. Et oleks aus, lugesin õigeks selles punktis nii seikluse alguses kui ka seikluse lõpus olnud luukide arvu.

Ja nüüd kõige põnevam osa – tulemused.

Seiklusele jõudis kokku 32 tiimi, kellest 19 tiimi olid perede klassis ja 13 tiimi seiklejate klassis. Registreerimisvormi andmetel käis rajal kokku 107 suurt ja väikest seiklejat.

Seikluse tulemusi ja osalejate teekondi saab näha siit: https://nutilogi.eu/KangruJouluseiklus

Seiklejate teekondi näed valides Tracks ja valides Replay. Valikutest vali ühisstart ja alt äärest saad valida mahamängimise kiirust. Show KP-s paneb punktid kaardile. Tulemusi näed kui valid menüüst Results.

Tulemused ka piltidena:

Kangru Jõuluseiklus – Perede seiklusklassis startis 19 võistkonda

Kangru Jõuluseiklus – Seiklejate seiklusklassis startis 13 võistkonda

Aitäh kõigile osalejatele ja loodan, et näeme juba uutel seiklustel õige varsti!