Pelgu Peitus 10 toimus kontaktivabalt Kadriorus. Nädala jooksul jõudis rajale 57 võistkonda. Aitäh kõigile osalejatele ja loodan, et igaüks leidis rajalt enda jaoks midagi uut. Seiklejad said peale registreerimist enda e-mailile sellise kaardi, mida võis vaadata nutiseadmes või siis välja printida. Edukamad olid need tiimid, kes kaardi paberil kaasa võtsid.

Pelgu Peitus 10 – Seiklusorienteerumise kaart, kus tuli mängida “Laevade Pommitamist”

Kuna legend oli seekord telefonis, siis enne starti ei teadnud osalejad punktide koordinaate. Iga küsimuse ees on lahter, kust leiab vastava punkti asukoha. Stardi sai iga tiim ise käima panna endale sobivas kohas ja samamoodi võis lõpetada peale viimase punkti võtmist.

Pelgu Peitus 10 – Legend, mis seekord oli nutitelefonis ja seda nägi alles peale starti!

Kui kaardile lisada punktid, siis oleks olnud seiklus tunduvalt lihtsam 🙂

Pelgu Peitus 10 – Võistluskaart, millele on lisatud punktiringid.

Nagu tulemustest näha võib, siis ainult üks tiim suutis läbida raja puhaste paberitega ja lõpetada enne lisaaega. Väga paljud tiimid eksisid punktiga number 33, kus vastuseks pandi aasta 1969.

KP 33, kus paljud tiimid panid vastuseks 1969. Õige oleks olnud 1968.

Seikluse tulemused: nutilogi.ee/ao/456
Seikluse teekonnad: nutilogi.ee/ev/456

Kokku jõudis rajale 57 võistkonda!

Aitäh veelkord ja uute seiklusteni! Alates 14. aprillist on avatud Autoseiklus Hajutus 2, mis viib osalejad avastama Kehra, Kose ja Jüri ümbruse põnevaid paiku. Info ja registreerimine on leitav: www.seiklusministeerium.ee/hajutus2

Seiklusteni!