Autoorienteerumine

Ideaalne viis sisustada Sinu meeskonna sõit seminarile, koolitusele või suvepäevale. Rada ja seiklus on täis üllatusi ning keegi ei pruugi teada, kuhu rada viib ja millal kohale jõuate! Või telli autoorienteerumine, et pakkuda oma meeskonnale mõnus ühine pärastlõuna!

Autoorienteerumist on võimalik siduda ka koolitusega, tehes seda peale koolitussmt või selle vahepalaks. Antud seiklusviis on palju mõtlemist ja osavust nõudev tegevus. Eesmärgiks on liikuda autoga ja leida vajalikud punktid kas looduses, sihtkohta kulgeval (maan)teel või linnas. Autoga orienteerudes on seiklusega võimalik ühendada suuremad vahemaad ja seega on punktid põnevates kohtades.

Võistluse tüüpe on mitmeid, nii saab leida just Sinu meeskonnale sobiva!

Mõned näited: Kaardi järgi suundorienteerumine, kaardi järgi valikorienteerumine, kaardil märgitud kindla trassi läbimine, GPS-koordinaatide järgi sõitmine, lihtsalt vihjete järgi sõitmine, fotode järgi sõitmine jpm. Kontrollpunktide vahel sooritatakse kiirust, täpsust ja osavust nõudvaid ülesandeid. Peab läbima trassi etteantud ajaga. Samas võib ülesanne sisaldada keskmise kiiruse hoidmist teatud vahemikus. Võimalusi on mitmeid.

Mängu saab teha 365 päeva aastas. Koht ja kellaaeg ei oma samuti tähtsust.

Mängu kestus: 1-6 tundi
Küsi pakkumist ja broneeri aeg: Joonas@seiklusministeerium.ee