Vanakooli legendaarsed autod vallutavad Haapsalu! Pane nimi kirja ja tule seiklema!

10. septembril kogunes Haapsalu raudteejaama esises parklas 20 tiimi, et minna avastama Haapsalu ja Haapsalu ümbruse põnevaid kohti. Raja pikkus oli lõpuks 35-40 km ja rajal oli 55 kontrollpunkti. Aega raja läbimiseks on 3 tundi.

Seikluse kontrollaeg koosnes normaalajast 1,5 tundi ja sellele järgnes 3 lisaaega kestusega 0,5 tundi. Esimese lisaaja kasutamine võttis iga 3 minuti tagant maha 1 punkti. Teise lisaaja kasutamine võttis 2 minuti tagant maha 1 punkti. Kolmanda lisaaja kasutamine võttis iga minuti tagant maha 1 punkti.

Seikluse kaks esimest kohta kuulusid kohalikele ja ülekaaluka võidu võttis võistkond Spetsialistid(Audi 80), teiseks jäi võistkond Martin(Fiat 500) ja kolmandaks tuli CRÜ(Suzuki Samurai).

Kuidas teistel läks? Seikluse tulemused: https://nutilogi.web.app/VintageAutoseiklus

Seiklejate teekondi näed valides Tracks ja valides Replay. Valikutest vali ühisstart ja alt äärest saad valida mahamängimise kiirust. Show KP-s paneb punktid kaardile. Tulemusi näed kui valid menüüst Results. Tiimi nimel klikkides on näha, mis punkte läbiti ja kas ka midagi valesti vastati.

Aitäh kõigile ja kohtumiseni uuel aastal samas kohas!

Seikluse tulemused pildina: