Pelgu Peitus 6 – Ülemiste Üllatus 14.01.20 Ülemiste City-s

KOHAD TÄIS

14. jaanuaril ootan kõiki seiklushuvilisi Ülemiste City-sse, kus leiab aset Pelgu Peitus 6.  Seiklus toimub Tallinnas Ülemiste City-s ja selle ümbruses ja seekord alustame seiklusega Vihmavarjuga tüdruku all asuvast parklast. Seikluse eesmärgiks on tuua kokku toredad inimesed, teha vabas õhus midagi vahvat ning avastada põnevaid kohti. Seiklus on jõukohane kõigile!

Osalejate ülesandeks on leida Ülemiste Cityst ülesse peidetud punktid. Punktide leidmisel on abiks kaart, fotod, legend ja vihjed. Punkte on rajal 40 ja võidab suurima arvu punkte etteantud ajaga kogunud võistleja/võistkond.

Seigelda saab seekord kolmes võistlusklassis:

Pere(Kuni 5-liikmeline pere või sõpruskond)
Harrastajad(orienteerumiskogemusega kuni 5 liikmeline tiim)
Ratas(Kuni 5-liikmeline ratastega võistkond).

Võistlusel võib olla loosiauhindu, aga esikolmikule auhindu ei jagata.

Osalustasu korralduskulude katteks on 10 eurot iga tiimi täiskasvanud liikme kohta. Alla 18 aastased seiklevad tasuta. Osalustasu saate kanda: Autoorienteerumine OÜ arvele Swedbank: EE852200221070817154. Selgitusse märkige ära võistlus ja tiimi nimi.

Vajalik varustus seiklusel osalemiseks: hea tuju, vihmakindel riietus, võimekas tasku- või pealamp ja nutitelefon punktide fikseerimiseks. Seekord saab seigelda nii Android kui IOS telefoniga.

Võistluse start ja kogunemisekoht on Vihmavarjuga tüdruku all olevas parklas(N59.42260 E24.80620). Kogunemine kell 18.30-st ja tiimid saavad rajale kell 19.00. Koosolek 18:50. Seikluse kontrollaeg on 1 tund + 1 tund lisaaega ja seikluse lõpp on 21.00.

Info ja küsimused: Joonas@seiklusministeerium.ee

[tabby title=”Registreerunud võistkonnad”]

[tabbyending]