Kose Kogemus – Seiklusorienteerumine 11.05-17.05 on saanud lõpplahenduse ja rõõm on tõdeda, et nädala jooksul jõudis rajale koguni 42 võistkonda. Rajal oli esialgu 30 põnevat punkti ja aega nende läbimiseks oli 1,5 tundi. Kuna võistlusjuhend ei täpsustanud liikumisviisi ega muude abivahendite kasutamist, siis otsustasin võrdsuse tagamiseks jagada võistlejad kahte klassi. Seiklejate klassis sai tulemuse kirja 30 võistkonda:

Seiklejate klassis sai tulemuse kirja 30 võistkonda

Kuna seiklus oli plaanitud eelkõige jala läbimiseks, siis autot ja muid abivahendeid kasutanud tiimid sai pandud eraldi Pro klassi:

Pro klassis sai tulemuse kirja 12 võistkonda

Koselt läbi sõites olen tihti märganud seisvaid busse ja otsutasin sel korral ühe punkti panna ka busside juurde. Tundus, et need bussid on pikalt seinud ja seisavad ka seal võistluse lõpuni. Aga võta näpust – 2 tiimi leidsid bussi ja kolmas tiim leidis ainult tühja augu. Just esimesel seikluspäeval oli keegi hea inimene bussile tule torusse pannud ja selle ära viinud.

KP 72 – Kadunud buss.

Peale bussi kadumist lisasin seikluse äppi kirje, et buss on kadunud ja vastata saab bussi endises asukohas. Enamus tiime ka selle endise asukoha leidis.

Seekord oli seikluskaart A4 formaadis ja raskuse lisamiseks oli kaart kaetud valge kihiga, kus punktide piirkonnas olid nn juustuaugud. 4 punkti olid toodud fotodena ja ka nende leidmine erilist raskust ei valmistanud.

Seikluskaart 30 kontrollpunktiga, millest 4 oli toodud ära fotodena

Kuidas kellelgi läks saab vaadata siit: nutilogi.ee/ao/463
Võistkondade teekondi näeb siit: nutilogi.ee/ev/463

Aitäh kõigile osalejatele ja loodan, et iga tiim leidis rajalt enda jaoks midagi uut ja põnevat!