Reedel 16. juunil startis vahva kogupere autoorienteerumine ja seekord avastasime kunagist Pärnu-Jaagupi kihelkonda. Rada oli avatud kuni 18. juuni õhtuni.

Seikluse stardi- ja finishi koha sai iga tiim ise valida. Osalejate ülesandeks oli leida ülesse rajal olevad punktid ja vastata äpis esitatud küsimustele. Punktide leidmisel olid abiks kaart, legend ja vihjed. Vastused küsimustele leidis punktist kohapealt.

Rada oli seekord mahutatatud kahele A3 kaardile ja rajale tuli kokku 59 punkti, millest kaks punkti tuli maaomaniku vastasseisu tõttu tühistada. Nendeks punktideks olid 27 ja 28.

Seigelda sai kahes võistlusklassis:

Seikleja(Kuni 5-liikmeline pere või sõpruskond)
Pere(Kuni 5-liikmeline pere või sõpruskond)

Seikluse läbimiseks oli aega Seikleja klassis kokku 3 tundi stardihetkest. Pere klassi kontrollaeg oli kuni 8 tundi.

Seikleja klassis tuli rajale 9 tiimi ja neist kuus mahtus kontrollaega. Perede klassis oli rajal 10 tiimi ja mõned neist olid rajal pea 8 tundi. Rajal tuli järgida ka liikluseeskirju ja kiiruste ületusega patustas kokku 8 tiimi.

Seikluse tulemusi ja teekondi näeb siit: https://nutilogi.web.app/Jaagupi

Tulemusi näed kui valid menüüst Results. Tulemuste lehel tiimi nimel klikkides on näha ka õiged ja valed vastused. Seiklejate teekondi näed valides Tracks ja valides Replay. Valikutest vali ühisstart ja alt äärest saad valida mahamängimise kiirust. Show KP-s paneb punktid kaardile.

Seikluse tulemused piltidena: