Foxway töötajatele avaneb Tallinna Vanalinnas põnev ja kaasakiskuv kontaktivaba seiklusorienteerumine. Seiklus on avatud esmaspäeva 12. detsembri hommikust kuni pühapäeva 25. detsembri õhtuni!

Seikluse start on Vabaduse Väljakul vabaduse risti juures. Kui oled valmis seiklema, siis vajuta äpis „start“ ja aeg läheb käima. Telefoni GPS peab olema sisselülitatud. Punkte saad fikseerida olles punktist 50 meetri raadiuses. Seikluse saad lõpetada vaid Finishi kohas (Vabaduse Väljakul). Lõpetamiseks vali „Finish“ ja vali „F“ ja aeg läheb automaatselt kinni. Tiimi peale on vaja ühte täis akuga nutitelefoni. Sobib nii Android telefon kui ka Iphone. Tiimis võiks olla 1-5 liiget.

Osalejate ülesandeks on leida ülesse rajale peidetud punktid. Punktide leidmisel on abiks kaart, fotod, legend ja vihjed. Punkte võib läbida vabalt valitud arvus ja järjekorras.

Rajal on 40 põnevat ja harivat kontrollpunkti, mis on toodud ära seikluskaardil. Punktide väärtus võrdub punkti numbri esimese numbriga. Vale vastus on punkti väärtus miinus märgiga. Seikluskaardi ja viimase info saadab korraldaja registreerimisel kasutatud e-mailile hiljemalt 06.11

Seigelda võib jala või rattaga. Auto/mootorratta/ühistranspordiga liikumine on keelatud.

Seikluse kontrollaeg on kokku 2,5 tundi, millest 1,5 tundi on normaalaeg ja sellele järgneb kaks 30 minutilist lisaaega.

Esimene lisaaeg võtab tiimilt maha 1 punkti iga kahe minuti tagant. Teine lisaaeg võtab tiimilt maha 1 punkti iga minuti tagant.

Seikluskaarte on 1 ja see on A4 formaadis. Parima emotsiooni saamiseks võiksid selle välja printida. Muidugi võib ka kaarti vaadata läbi nutiseadme või arvuti.

Seikluse pingerea avalikustan seikluse lõpus.

Vajalik varustus seiklusel osalemiseks:  Hea tuju, ilmastikule vastav riietus, võimekas tasku- või pealamp(Kui lähed rajale pimedas) ja nutitelefon punktide fikseerimiseks. Seigelda nii Android kui iPhone telefoniga.

Info ja küsimused: Joonas@seiklusministeerium.ee

Seiklusega liitumiseks registreeri oma tiim järgneva vormi kaudu.

REGISTREERU

Error: Contact form not found.


OLULINE INFO

*Seiklusrada võid läbida vaid ühe korra peale stardi vajutamist
*Enne stardi vajutamist on seiklusrajalt küsimustele vastuste otsimine keelatud
*Auto/mootorratta/ühistranspordiga liikumine on keelatud
*Seikluse äppi võib logida vaid registreerimisel kasutatud tiimi nime või tiimi liikme täis nimega.
*Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi seikluse sisus ja reeglites.

Punkte saad fikseerida punktist 50 meetri raadiuses ja selleks peaks olema sisselülitatud telefoni GPS. Kui miskipärast Äpp ei peaks toimima, siis anna sellest e-kirja või sõnumiga märku telefonil 5226895.

Seiklusel kasutame punktide fikseerimiseks seikluse äppi nimega Nutilogi. Äpp toimib nii Android kui iPhone telefoni peal: Äpi leiab nii Play poest kui ka App storest.

Android telefoni jaoks: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.argo.nutilogi
iPhone telefoni jaoks: https://apps.apple.com/ee/app/nutilogi/id1498594669

KUIDAS KASUTAN SEIKLUSE ÄPPI

1. Lae äpp oma telefoni
2. Installi Seikluse äpp Nutilogi (Luba äpil kõiki asju mida ta küsib).
3. Ava äpp, esmakordsel kasutusel tuvasta end google konto või telefoni kaudu.
4. Vali loetelust sobiv seiklus: Foxway Tallinn.
5. Pane tiimile nimi ja liitu.
6. Näed ekraanil punktide loendit.
7. Jõudes sobivasse punkti vali loetelust punkt ja vali vastuste hulgast õige vastus.
8. Punkti fikseerimiseks libista ekraani ülaosas olev „slider“ vasakult paremale. iPhone puhul vali õige vastuse variant ja libista õige vastus vasakult paremale.
9. Punkt ongi fikseeritud.
10. Võistluse lõpetamiseks vali menüüst finish ja vali täht F. Aeg läheb siis automaatselt lukku.

Kui on küsimusi, siis kirjuta julgelt!  Joonas@seiklusministeerium.ee


REGISTREERINUD VÕISTKONNAD