Augusti viimane päev lõpetas ka Pärnu seiklusorienteerumise. Kolme kuu jooksul muutus Pärnus päris palju ja nii mõnigi punkt läks kaduma või kaeti tellingutega kinni. Seikluse lõpuks olid rajalt kadunud punktid 32, 43, 53, 72. Lisaks läks remonti Tallinna värav ja seega ei pääsenud punktidele 30 ja 34 enam ligi. Lõpetuseks teisaldati ka üks punktiks olnud punamonument.

Pärnu seiklusel katsetasin esmakordselt ka topelt punkte, st paljusid punktinumbreid oli kaks. See põhjustas probleeme Iphone omanikele, sest punkti vastades kadus loetelust hoopis vale punkt ja juba vastatud punkt jäi alles. Kahjuks rohtu sellele probleemile ei leidunud ja paljude tiimide tulemus läks selle probleemi nahka. Vabandan kõigi Iphone omanike ees, kes selle probleemiga kokku puutusid.

Vaadates tulemusi, siis paljud tiimid on eksinud ühe kindla punktiga ja see oli KP31 – Mälestusmärk – Mis aastal said Udo ja Jaak Kristjan Raua preemia? Variandid olid 1972, 1973, 1974. Paljud tiimid valisid vastuseks 1973, aga tegelikult oli õige 1974.

KP31 – Mälestusmärk – Mis aastal said Udo ja Jaak Kristjan Raua preemia? Variandid olid 1972, 1973, 1974. Paljud tiimid valisid vastuseks 1973, aga tegelikult oli õige 1974.

Tulemusi ja seiklejate teekondi saab näha siit: https://nutilogi.web.app/Avastades34P%C3%A4rnu

Seiklejate teekondi näed valides Tracks ja valides Replay. Valikutest vali ühisstart ja alt äärest saad valida mahamängimise kiirust. Show KP-s paneb punktid kaardile. Tulemusi näed kui valid menüüst Results. Tiimi nimel klikkides on näha, mis punkte läbiti ja kas ka midagi valesti vastati.

Aitäh seiklemast!