Seiklusorienteerumise sari “Avastades” võttis aprilli lõpus suuna Tartusse ja seikluspiirkonnaks sai Karlova linnaosa. Järjekorra juba 17-s seiklus sisaldas seekord 50 kontrollpunkti ja punktideks oli nii seinamaalinguid, ajaloolised hooned kui ka Karlova seltsi paigaldatud infotahvlid luuletustega.

Raja pikkus kõiki punkte võttes jäi 8,5-10 km vahele ja sõltus suuresti rajavalikust. Kuna punkte oli palju ja rada oli lühike, siis mõnes kohas oli punktide esinemissagedus üpris tihe.

Karlova seiklusorienteerumise mustand GPS-st

Et kaart ka loetav jääks, siis sai kaardile tekitatud kaks piirkonda, kus punktid asusid kuskil punktiringi sees. Lisaks lisasin kaks punkti fotodena, kus tuli lihtsalt märkida oma kohalolek. Seikluskaart nägi välja selline:

Karlova seiklusorienteerumise seikluskaart

Rada oli avatud 12 päeva ja selle ajaga sai tulemuse kirja 60 tiimi ja seigeldi kolmes erinevas klassis. Nautijate klassis sai tulemuse kirja 25 tiimi, Ratta klassi 9 tiimi ja Seiklejate klassis 26 tiimi. Seikluse lõpuosas andis üks tiim teada, et kontrollpunkt 48 oli jalutama läinud ja seega lisasin selle punkti kõigile käsitsi.

KP48 – Seikluse alguses avanes seiklejatele selline vaatepilt

KP48 seikluse lõpuosas

Ülejäänud punktidega erilisi probleeme ei olnud ja seikluse pingerida tuli selline:

Seiklusorienteerumine – Karlova Tartu

Seiklejate klassi parimad suutsid raja läbida alla tunni!

Rattaga tuli Tartusse orienteeruma 9 tiimi!

Seikluse tulemused leiad: https://nutilogi.web.app/AvastadesKarlovatTartus

Vasakult ülevalt menüüst vali results. Seiklejate teekondi näed valides Tracks ja valides Replay. Valikutest vali ühisstart ja alt äärest saad valida mahamängimise kiirust. Show KP-s paneb punktid kaardile. Tulemuste lehel tiimi nimel klikkides on näha ka õiged ja valed vastused.

Kui sulle meeldis seiklus, siis võid jätta positiivse tagasiside või arvustuse Seiklusministeeriumi Facebooki lehele

Uute seiklusteni!