Seikluskoolitus

Seiklusministeerium korraldab just Sinu kollektiivile sobiva meeskonnakoolituse, kus ülesanded on elust enesest ja nõuavad ühist pingutust ja tõsist meeskonnatööd. Valida on võimalik enda jaoks sobiva pikkusega koolitus ning samuti tuleks lähtuda oma meeskonna soovidest. Võimalusel tuleme alati vastu ja kohandame ürituse just Sinu kollektiivile sobivaks. Seega küsi julgelt täpsemat infot! 

2- kuni 4-tunnine meeskonnatöö seikluskoolitus 

 

1-päevane meeskonnatöö seikluskoolitus

 

2-päevane ekstreemne meeskonnatöö seikluskoolitus

Kui aga arvad, et Sinu kollektiiv on valmis katsetama midagi ekstreemsemat, siis ka sellele on lahendus – Seiklusministeerium korraldab Ekstreemse meeskonnakoolituse. Sel juhul on koolituse lõpp-punkt ning lõppaeg osalejatele teadmata.choice Võistlus algab südaööl, kui inimesed jagatakse 4-liikmelisteks tiimideks ja alustatakse autoorienteerumisega. Hommikuks ollakse kohal ühes punktis, kus toimub ka hommikusöök. Edasi tuleb meeskonnal leida omale järgmised liikumisvahendid, milleks on 2 jalgratast. Algab pingutust täis retk läbi kauni looduse finishi poole: mõlema rattaga võib sõita ainult 1 võistkonna liige, kes ei tohi vedada ülejäänud liikmeid. Ühise töö tulemusel tuleb välja töötada parim taktika edasi liikumiseks. Võistkond saab endaga kaasa ka toidupaki ja saab selle lõunaks valmistada.

Õhtuks peaks võistkonnad jõudma sihtpunkti, kus tuleb ülesanne sooritada merevees, mis paneb proovile meeskonna ühtekuuluvuse ja usalduse (kui vesi on juba liiga külm, siis toimub see ujulas).

Peale seikluslikku päeva toimub kosutav õhtusöök ja osalejad saavad nautida väljateenitud puhkust sauna ja peoga. Järgmisel hommikul teeme üritusest kokkuvõtte ja jagame infot ning arutame soorituse ja meeskonnatöö tulemuse üle.

Küsi pakkumist ja broneeri aeg: Joonas@seiklusministeerium.ee