Saare Seiklus 2020 – Juubelisõit 11. juulil Hiiumaal

11. juulil on taas põhjust seada auto nina Hiiumaa poole, sest tulemas on järjekorras juba viies Saare Seiklus. Kuna õhus on kerget juubelihõngu, siis on rajal rohkem põnevust, rohkem nuputamist ja põnevaid ülesandeid.

Põnev autoseikluse rada viib osalejad ilusatesse Hiiumaa paikadesse avastama kohalikke vaatamisväärsusi ja sooritama põnevaid ülesandeid. Sa ei usu? Tule proovi järgi!

Seikluse kogunemine hakkab kell 11.00 Kärdlas ja esimene auto saab rajale pidulikult kell 12.00. Võistlejate eesmärgiks on läbida vabalt valitud järjekorras võimalikult palju punkte, sooritada lisaülesandeid ja tunda ennast lihtsalt mõnusalt. Seikluse kontrollaeg on 8 tundi.

Sõidame kahes klassis:
Youngtimer – Auto aastast 1996 ja vanem
VABA – Autole puuduvad piirangud

Osalustasud:
Kuni 31.05.20 on osalustasuks 25 eurot iga tiimi täiskasvanud liige.
Kuni 30.06.20 on osalustasuks 30 eurot iga tiimi täiskasvanud liige.
Alates 01.07.20 ja kohapeal on osalustasuks 35 eurot iga tiimi täiskasvanud liige.

Võistkond loetakse registreerunuks peale osalustasu laekumist. Peale registreerumist saadab korraldaja arve ja maksmise info registreerimisel kasutatud e-mailile.

Auhinnad:
3 parimat võistkonda mõlemas klassis autasustame meenete ja kohalikku päritolu auhindadega. Lisaks loosiauhinnad toetajatelt!

Juhend:
Seikluse lõplik juhend avalikustatakse hiljemalt nädal enne starti!

Lisaülesanne:
Nagu ka eelmisel aastal saab sel aastal punkte teenida juba enne seiklust tehes naljaka video tiimi ettevalmistusest seikluseks! Video kestuks võiks olla kuni 1 minut ja iga tiim saab video eest kuni 60 punkti sõltuvalt videole antud Like-de arvust Facebookis Saare Seikluse ürituse lehel. Valminud video lingi võib saata korraldaja e-mailile: Joonas@seiklusministeerium.ee koos tiimi nimega või laadida ise ürituse lehele!

Seiklusega liitumiseks registreeri oma tiim järgneva vormi kaudu:

Registreeru

Meeskonna nimi (nõutav)

Liikmed (eesnimi nõutav)

Seiklusklass(Youngtimer/Vaba)

Kontakttelefon (nõutav)

E-mail (nõutav)

Registreerunud võistkonnad