Rakvere Põhjakeskus kutsub kõiki seiklushuvilisi suurele Isadepäeva Autoorienteerumisele 9. novembril kell 11.00-15.00! Tule üksi, sõprade või perega. Üritus on jõukohane kõigile ja osavõtt on TASUTA!

Punktide leidmisel on abiks kaart, legend ja vihjed. Punkte on rajal kuni 50 ja võidab suurima arvu punkte etteantud ajaga kogunud võistleja/võistkond. Seikluspiirkonnaks on Rakvere ja Rakvere ümbrus.

Seikluse eesmärgiks on tuua kokku toredad inimesed, teha vabas õhus midagi vahvat ning avastada põnevaid kohti. Seikluse rada on läbitav ka madala autoga ja enamus punkte on asfaltkattega teede ääres!

Vajalik varustus seiklusel osalemiseks: hea tuju, sportlik riietus ja kui on siis Android telefon punktide fikseerimiseks. Kui Android-telefoni ei ole, siis saab punktid märkida käsitsi paberile.

Võistluse start ja kogunemisekoht on Rakvere Põhjakeskuses. Kogunemine ja kohapealne registreerimine algab kell 11.00-st ja tiimid saavad rajale kell 12.00. Seikluse kontrollaeg on 3 tundi ja seikluse lõpp on 15.00. Kell 15.30 autasustame parimaid võistkondi.

Info ja küsimused: Joonas@seiklusministeerium.ee

Seiklusega liitumiseks registreeri oma tiim järgneva vormi kaudu:

Registreeru

Meeskonna nimi (nõutav)

Liikmed (nõutav)

Kas sul on Android telefon? Ei/JAH

Kontakttelefon (nõutav)

E-mail (nõutav)

Registreerunud võistkonnad

Meeskond
Liikmed
Android
Heino ja pojad
3-5
Jah
Kulgur
Tauno, Urmas, Anneli, Urmas,
Kui vaja leiab
Esivedu
Raiko, Heidi
Jh
Egon, paps ja vanaisad
Egon, Ott, Guido, Ain
Jah
Egon, paps ja vanaisad
Egon, Ott, Guido, Ain
Jah
Poolteist Hapukurki
Jürgen ja Kristel lastega
Jah
Nööp
Marko, Merit
JAH
Hendred
Kristiina (33), Joonas (36), Jan (6), Keira (4)
Ei
MBW
3
JAH
Tarvajaht
Toomas, Tõnu
JAH