Oktoobri alguses alustasime ühe vahva seiklusmänguga Pelgulinna ja Kalamaja piirkonnas. Pelgu Peituse nime kandev seiklus tõi rajale 29 tiimi. Positiivne tagasiside innustas jätkama ja seega kuulutame välja Pelgu Peitus vol. 2-e. Seiklus toimub neljapäeval 17. oktoobril ja seekord alustame seiklusega Balti jaama turu terrassilt!

Seikluse eesmärgiks on tuua kokku toredad inimesed, teha vabas õhus midagi vahvat ning avastada põnevaid kohti. Seiklus on jõukohane kõigile!

Osalejate ülesandeks on leida Põhja-Tallinnast ülesse peidetud punktid. Punktide leidmisel on abiks kaart, fotod, legend ja vihjed.

Seigelda saab nii jala kui ratastel ning esikolmikule mõlemas klassis on väikesed meened. Punkte on rajal 40 ja võidab suurima arvu punkte etteantud ajaga kogunud võistleja/võistkond.

Osalustasu korralduskulude katteks on 15 eurot tiimi kohta(tiimi suurus 1-5 liiget). Osalustasu saate kanda: Autoorienteerumine OÜ arvele Swedbank: EE852200221070817154. Selgitusse märkige ära võistlus ja tiimi nimi.

Vajalik varustus seiklusel osalemiseks: hea tuju, vihmakindel riietus, võimekas tasku- või pealamp ja nutitelefon punktide fikseerimiseks. Seekord saab seigelda nii Android kui IOS telefoniga.

Võistluse start ja kogunemisekoht on Balti jaama turu terrassil. Kogunemine kell 18.30-st ja tiimid saavad rajale kell 19.00. Seikluse kontrollaeg on 2 tundi + 0,5 lisaaeg ja seikluse lõpp on 21.30.

Info ja küsimused: Joonas@seiklusministeerium.ee

Seiklusega liitumiseks registreeri oma tiim järgneva vormi kaudu:

Registreeru

Meeskonna nimi (nõutav)

Liikmed (nõutav)

Kas sul on Android või Iphone

Klass Ratas/jala

Kontakttelefon (nõutav)

E-mail (nõutav)

Registreerunud võistkonnad

Meeskond
Liikmed
Android
Klass
Kiiret pole
Raili Nugin, Alo Süvari, Kaarel Julge
mõlemad
jalad
Helvetiika
Karl,Marju, Mihkel, Jürgen
Android
Jala
Tuvikesed
Geido,Eneli
Android
Jala
Tiku ja Taku
Liis Lamson, Kati Helmja
jah
Jala
Ethel ja Rain
Ethel ja Rain
mõlemad
Ratas
Metsapeatus
Viljar, Risto
Jah
Jala
Enimal
Indrek Reitsak; Mattis Alliksoo
Iphone
Ratas
Tiigrikiisud
2
on
jala
Kerstineilubanudnõmedatnimepanna
Kerstin, Olle
JAH
jala
MIR
3
Android
Jala