Talvine Vanatehnika Seiklussõit 3.0 11.01.2020

11. jaanuaril on kõik vanatehnika huvilised oodatud taas üksteiselt mõõtu võtma. Kavas on Talvine Vanatehnika Seiklusõit 3.0, mis viib osalejad Tallinnast läbi Pärnumaa Tartumaale.

Sõiduga alustame Tallinnast Laagri Maksimarketi parklast(Autopesula ja taarapunkti poolne ots) laupäeva hommikul kell 10.00 ja võistluse lõpp on plaanitud orienteeruvalt kell 19.00 Tartumaal. Sõidame kahes klassis:

Youngtimer – Auto aastast 1986 kuni 1996
Oldtimer – Auto aastast 1985 või vanem

Raja pikkus kuni 350 km ja rada on märgitud nii legendi kui kaartidega. Rada kulgeb mööda väiksemaid teid ja asulaid ja rajal on rohkem kui 100 põnevat punkti, mis avardavad osalejate silmaringi. Lisaks on rajal vähemalt 3 osavust ning/või kiirust nõudvalt lisakatset. Seikluse lõppkoht selgub jooksvalt vastavalt osalejate arvule.

Kontrollpunkidest tuleb leida vastus legendis esitatud küsimusele.

Vajalik varustus: Taskulamp, nutitelefon, hea tuju ja sportlik riietus.

Võistluse start ja kogunemisekoht on Tallinnast Laagri Maksimarketi parklast(Autopesula ja taarapunkti poolne ots) . Sõit algab kogunemisega kell 09.00-st ja esimene auto saab rajale kell 10.00. Stardiintervall on 30 sekundit. Võistluse lõpp on plaanitud 19.00 paiku mõnes Tartumaa turismitalus.

Võistlusel kasutame punktide fikseerimiseks ja teekondade träkkimiseks seikluse äppi GisPo. Äpp töötab nii Android kui ka Iphone telefonide peal. Seega on võistkonna peale vaja vähemalt ühte nutitelefoni.

Osalustasud:

Seikluse hind osaleja kohta on 25 eurot osaleja. Hinnas on 9 tundi rada, lisakatsed, võistlusmaterjalid, ühine lõuna, parimatele auhinnad, peale seiklust saun ja pesemine. Hinnas ei ole ööbimine ja õhtusöök. Hind kehtib kuni 31.12.19. Alates 01.01.2020 on hind 35 eurot osaleja kohta. Lapsed alla 18 aasta seiklevad tasuta. Osalustasu saate kanda: Autoorienteerumine OÜ arvele Swedbank: EE852200221070817154. Selgitusse märkige ära võistlus ja tiimi nimi.

NB! Võistlus toimub kui 31.12-ks on registreerunud vähemalt 20 võistkonda!

Info ja küsimused: Joonas@seiklusministeerium.ee

Seiklusega liitumiseks registreeri oma tiim järgneva vormi kaudu:

[tabby title=”Registreeru”]

Error: Contact form not found.

[tabby title=”Oluline info”]

Annan teada, et seikluse lõpppunktiks sai Kunstimäe Puhkemaja. Hetkeseisuga on ööbima jäämas 20 osalejat. Kohti on kokku 26-le kiiremale. Seega kes soovib ööbimist ja/või õhtusööki, siis andke sellest märku: Joonas@seiklusministeerium.ee

Hinnad:

Ööbimine koos õhtu- ja hommikusöögiga 38 eurot osaleja.
Ainult õhtusöök 10 eurot osaleja.

Ööbimise ja söögi rahad palun tasuda hiljemalt kolmapäeva 08.01 südaööks: Autoorienteerumine OÜ arvele Swedbank: EE852200221070817154. Selgitusse märkige ära sööjate/ööbijate arv ja tiimi nimi.

Kõiki osalejaid ootab peale sõitu pesemisvõimalus ja kuum saun ning õhtusöögi tellijatele ka maitsev õhtusöök.

PS! Võistlusel ei pea jääma ööbima ja õhtusöök on vabatahtlik! Seega kui on huvi tulla sõitma, siis pane nimi kirja ja tule veeda mõnus laupäev ägedatel teedel! Registreerimine on avatud kuni neljapäeva südaööni. Reede hommikul läheb kaardimaterjal trükki vastavalt osalejate arvule.

Info ja registreerimine: https://www.seiklusministeerium.ee/vts3/

Laupäeval alustame sõiduga Laagri Maksimarketi parklast(Taarapunkti ja autopesula poolne ots)

[tabby title=”Registreerunud võistkonnad”]

[tabbyending]