Vanatehnika Seiklussõit 6.0 on saanud ajalooks. Rajale tuiskas 19 tiimi ja loodan, et osalejad jäid seiklusega rahule. Rajaolud olid sooja ilma ja sulanud lume tõttu uskumatult kiired ja seetõttu tuli ka AKP-des palju oodata. Samamoodi mõjutus lume puudumine raja teist osa, kus algselt plaanisin võitja aega üle kahe tunni. Kiiremate tiimide ajad jäid 1:35 kanti ja enamus tiime tuli teiselt raja osalt maksimumpunktidega. Olukorda oleks parandanud ja põnevust tekitanud 1,5 tunnine kontrollaeg. Vabandan ja võtan seda järgmine kord arvesse.

Tulemusi vaadates on näha, et enamus tiime said seekord AKP-de arvutamisega edukalt hakkama ja eksimused tekkisid mõnest arvutusveast. Rõõm on tõdeda, et ka kiiruseületusi oli mõnel üksikul tiimil. Lisasin tabelisse ka KP51 juures kergliiklusteed kasutanud tiimidele trahvid.

KP51-st otse suurele teele minnes oli kergliiklustee

Tiimide AKP tabelid:

Seikluse koondtulemused leiab siit: https://nutilogi.web.app/VanatehnikaSeiklussoitosa1
Seikluse teise osa tulemused leiab siit: https://nutilogi.web.app/VanatehnikaSeiklussoitosa2Võistkondade teekondi näed valides Tracks ja valides Replay. Valikutest vali ühisstart ja alt äärest saad valida mahamängimise kiirust. Show KP-s paneb punktid kaardile. Tulemuste lehel tiimi nimel klikkides on näha ka õiged ja valed vastused.

Kes tahab veel näha seikluse kaarte, siis need leiab PDF kujul:

Kaart1 – http://www.seiklusministeerium.ee/public/ajutine/270221kaart1.pdf
Kaart2 – http://www.seiklusministeerium.ee/public/ajutine/270221kaart2.pdf
Kaart3 – http://www.seiklusministeerium.ee/public/ajutine/270221kaart3.pdf