Autoseiklus Hajutus 1 – Rada avatud kuni 04.04

Täpselt aasta tagasi sai alguse autoseikluste sari nimega Hajutus! Esimene seiklusrada viis osalejad Keila-Paldiski-Vasalemma põnevaid paiku avastama ja rajale jõudis tol korral 95 võistkonda.

Aasta hiljem avanes sama rada uuesti ja kõigil huvilistel oli võimalus minna rajale kuni pühapäeva 04.04 õhtuni.

Kontaktivaba Autoseiklus – Hajutus 1 Harjumaal Keila-Paldiski-Padise

Seikluse rada oli sama, mis eelmisel aastal ja aastaga oli kaduma läinud kaks punkti. KP37-s oli välja vahetatud piirkonnakaart ja KP74-s oli seinalt eemaldatud infotahvel. Lisaks andis üks maaomanik KP58 kohta märku, et punkt asub tema maal ja teda häirivad seiklejad.

Uuesti avatud rajale jõudis 30. märtsist kuni 04. aprillini 76 tiimi, kellest kiiremat sõitu tegi võistkond Mulgid(Aeg 02:54:33). Nemad olid rajal ka aasta tagasi ja tol korral oli ajaks 03:06:46. Seega edasiminek aastaga oli 20 minutit. Kuna rada oli sama, mis aasta tagasi, siis pingerida ei maksa väga tõeselt võtta.

Kiiruseületusega jäi sel seiklusel vahele 32 tiimi.

Seikluse tulemused: https://nutilogi.web.app/AutoseiklusHajutus2021

Vasakult ülevalt menüüst vali results. Seiklejate teekondi näed valides Tracks ja valides Replay. Valikutest vali ühisstart ja alt äärest saad valida mahamängimise kiirust. Show KP-s paneb punktid kaardile. Tulemuste lehel tiimi nimel klikkides on näha ka õiged ja valed vastused.

Loodan, et avastasite uusi paiku ja näeme juba uutel seiklustel.

Kontaktivaba Autoseiklus Hajutus 1 Harjumaal 30.03-04.04