On pühapäeva õhtu ja aeg on sulgeda Autoseiklus Hajutus 1 – Kontaktivaba 01.04-07.04. Uuesti avatud rajale jõudis 16 tiimi ja kokku käis rajal 95 võistkonda. Aitäh kõigile osalejatele, et tulite sõitma ja loodan, et rajalt saadud emotsioonid on positiivsed. Seikluse pingerida ja träkid on leitavad: https://nutilogi.ee/ev/455 Pildilt on näha, et populaarsem stardikoht oli Ääsmäel.

Uuesti avatud rajale tuli 16 tiimi ja kokku käis seiklemas 95 võistkonda!

Seiklusministeerium avas 1. aprillil kontaktivaba autoseikluse raja Harjumaal. Kiirematel kulus raja läbimiseks natuke alla 3 tunni ja esikolmikus lõpetasid Libekala, Squad, Quercus. Kuna tegemist oli pigem mõnusa ajaveetmisega, siis paremusjärjestus pole tegelikult üldse oluline. Loodan, et iga osaleja sai rajalt midagi uut teada ja kui kriis on läbi, siis on mõtteid ja kohti mida külastada.

Kontaktivaba autoseiklus Lääne-Harjumaal tõi rajale 78 tiimi

Keerulisemad punktid rajal olid aastaarv korstnalt ja ketilülide lugemine. Enamus sai nendega siiski väga hästi hakkama. Probleeme valmistas veel aastaarv Ämaris, kus tegelikult pea igal majal on otsaseinal aastaarv.

Autoseikluse legend – 40 põnevat paika ja küsimust nende kohta!

35 tiimi saatis rajalt pilte ja teenis 15 lisapunkti. Piltidega saab tutvuda ürituse Facebooki lehel:

https://www.facebook.com/events/501146233879452/

Aitäh kõigile osalejatele ja loodan, et kohtume juba järgmisel seiklusel. Seiklus on plaanitud 14-21 aprilliks ja seikluspiirkond saab selgeks selle nädala lõpuks. Seniks hoidke end ja püsige terved.

Autoseikluse tulemused: https://nutilogi.ee/ao/455
Autoseikluse teekonnad: https://nutilogi.ee/ev/455

Autoseiklus Hajutus 1 tõi starti 95 tiimi!