Suur Autoseiklus Tallinnas ootab osalema!

JÄÄB ÄRA riigis valitseva eriolukorra tõttu!

10. aprillil stardib Tallinnas üritus, mida on kaua-kaua oodatud. Suur Autoseiklus toob rajale 20 põnevat ülesannet, ligi 100 ägedat tiimi ja rohkem kui 300 osalejat. Seikluse teema ja dresscode on päästjad/parameedikud, seega aega auto leidmiseks, selle tuunimiseks ja ägedate kostüümide otsimiseks/õmblemiseks on rohkem kui 2 kuud.

Sellel seiklusel ei ole sportlik vorm ja orienteerumisoskus esmatähtis. Ülesandeid ei pea sooritama ideaalselt ja kihutada pole vaja. Seikluspäeva eesmärgiks on pakkuda meeldejäävaid emotsioone nii osalejatele endale kui ka linnarahvale. Igal tiimil on aega 6 tundi, et läbida endale sobivas järjekorras ja arvus kontrollpunkte ja sooritada punktis olev ülesanne võimalikult keskpäraselt.

Miks keskpäraselt? Sest punkte jagatakse nii: Ülesandel keskmise koha saanud tiim saab 20 punkti. Temast koha võrra ees ja tagapool olija 19 punkti jne. Kui ülesande sooritab paarisarv tiime, saavad 20 punkti kaks keskmist tiimi.

Osalema on oodatud kõik seiklushuvilised sõltumata vanusest ja soost. Sõidukile puuduvad piirangud, aga mida vingemini tuunitud masin, seda rohkem stiilipunkte on võimalik teenida.

Seikluse osalemiseks tuleb oma tiim registreerida Seiklusministeeriumi kodulehel www.seiklusministeerium.ee/autoseiklus

Osalustasu tiimi kohta on 50 eurot kuni 31. märtsini. Alates 1. aprillist on osalustasuks 65 eurot tiimi kohta. Osalustasu saate kanda: Autoorienteerumine OÜ arvele Swedbank: EE852200221070817154. Selgitusse märkige ära võistlus ja tiimi nimi.

Vajalik varustus seiklusel osalemiseks: hea tuju, sportlik riietus ja kui on siis nutitelefon telefon punktide fikseerimiseks(Sobib nii android kui ka iphone).

Info ja küsimused: Joonas@seiklusministeerium.ee

[tabby title=”Registreerunud võistkonnad”]

[tabbyending]