Aeg on küps, et taaselustada vanade autode orienteerumissari – Retro Night Race. Sellel aastal on kavas neli osavõistlust. Iga osavõistlus peaks avardama osalejate silmaringi ja olema mingilgi moel hariva suunitlusega. Esimene etapp leiab aset Tallinnas ja seda juba 29. juunil. Võistluse teemaks on mälestused. Et mäletused ei kustuks, on paljudesse Tallinna kohtadesse paigaldatud erinevaid mälestusmärke ja mälestutahvleid. Tallinnas on neid tänaseks üle 100 ja võistluse käigus tulebki neist osa ülesse leida.

Võistlusala hõlmab kogu Tallinnat ja ürituse kestus on 4 tundi. Võistlusel ei ole kasutusel kaarti, vaid on antud kas foto mälestusmärgist, tekst mälestusmärgilt või mälestusmärgi autor. Tundes ära koha ja leides ülesse mälestusmärgi leiate mälestusmärgi lähedalt vastuse legendis esitatud küsimusele.

Võistluse start ja kogunemisekoht on Pirita Velodroomi vastas asuval parkimisplatsil. Võistlus algab kogunemisega kell 19.00-st ja esimene auto saab rajale kell 20.00. Stardiintervall on 30 sekundit. Võistluse lõpp on 00.00.

Võistluse starti on oodatud kõik osalejad, kelle istumise all on jõuvanker väljalaskeaastaga 1996 või vanem.

Võistlusel kasutame punktide fikseerimiseks ja teekondade träkkimiseks seikluse äppi GisPo. Äpp töötab vaid Android-telefonide peal. Seega on võistkonna peale vaja vähemalt ühte Android-telefoni.

Võistluse eemärgiks on tuua kokku vanatehnika omanikud, avardada nende silmaringi ja pakkuda tegusat ajaveetmist õhtuses Tallinnas. Võistlusmonent on sellel üritusel teisejärguline.

Osalustasud:

Osavõtutasu registreerides võistkonna enne 26. juunit on 25 eurot võistkonna kohta. Hiljem ja kohapeal on osalustasuks 35 eurot võistkonna kohta. Osalustasu saate kanda: Autoorienteerumine OÜ arvele Swedbank: EE852200221070817154. Selgitusse märkige ära tiimi nimi.

Juhend: Seikluse lõplik juhend avalikustatakse hiljemalt nädal enne starti!

Info ja küsimused: Joonas@seiklusministeerium.ee

Seiklusega liitumiseks registreeri oma tiim järgneva vormi kaudu:

Registreeru

Meeskonna nimi (nõutav)

Liikmed (nõutav)

Auto mark, aasta ja reg nr

Kontakttelefon (nõutav)

E-mail (nõutav)

Juhend

Juhendi avalikustame hiljemalt nädal enne starti!

Registreerunud võistkonnad