Võitja võistkond Kukemuna koodi proovimas!

Aitäh kõigile osalejatele, et tulite külma ilma trotsides seiklema. Kokku läks rajale 28 vaprat võistkonda, kellest 25 olid riietatud suuremal või vähemal määral päkapikkudeks. Rajal olnud 40-st punktist läksid kaduma 2 punkti: Punkt B kadus võistluse alguses ja toodi võistluse käigus tagasi. Punkt B-s olnud alajaama oli hõivanud üks kodutu, kes punkti tähise enda pessa oli lohistanud. Hiljem suure kära peale andis selle ukse vahelt ühe osaleja kätte, et jätke ta kodu lõpuks rahule. Ta mõistis, et lihtsamini saab tüütudest osalejatest lahti, kui tähis on alles ja seda kiirelt vaadates sõidetakse edasi. Teine punkt mis kaduma läks oli punkt I Paljassaares raudtee ääres olev kõrge torn, mille ülereageeriv turvamees oli ära viinud.

Lõpptulemustest rääkides eristusvad selgelt 3 esimest võistkonda. Esimene tiim suutis tuvastada finishi koha, aga neil oli puudu uksekoodi 2 numbrit. Need leiti ligi 10 minutilise erinevate kombinatsioonide proovimise käigus. Teise koha tiimil oli olemas uksekood, aga puudus pakiautomaadi asukoht. Ka see leiti proovimise käigus. Kolmanda koha tiim suutis tuvastada koha ja ka uksekoodi, aga võidupakk oli juba automaadist eemaldatud. Hea soorituse tegi ka viienda koha tiim, kes samuti oli tuvastanud koha ja uksekoodi, aga nägi Omniva lehelt pakki träkkides, et pakk on juba kapist eemaldatud.

Kuna sel korral punktide läbimise arvu ei arvestatud, siis oli ka kohad 4 kuni 28 suur loterii ja tegemist on finisisse jõudmise ajaga. Finishisse jõudmine sõltus sellest, et kes kui kaugel parasjagu oli. Võistluse tulemusi näeb siit: http://nutilogi.ee/ao/?vid=184

Võistlejate liikumisteid koos punktide asukohaga on võimalik näha siit: http://nutilogi.ee/Pikk17 Võistluse algusest on väike jupp puudu, kuna träkkimine hakkab kella 21.00-st, aga enamus tiime sai rajale 20.55. Liikumisteedest on puudu ka need tiimid, kellel polnud android telefoni või ei kasutanud äppi.

Aitäh kõigile osalejatele ja loodan, et jäite rahule. Kui midagi jäi kripeldama, siis andke julgelt märku: Joonas@seiklusministeerium.ee ja püüame järgmine kord teha paremini 🙂

Uute kohtumisteni,

Joonas Väärtnõu
Seiklusministeerium

Toetajad ja auhinnad

Restoran Villa Thai asub Tallinnas aadressil J. Vilmsi 6 ja pakub Kadrioru südames midagi, mida mujalt ei leia ja mis tõmbab siia ikka ja jälle tagasi. See on sõltuvus eksootilisest Tai ja India köögist, mida pakub restoran Villa Thai juba aastast 2002. Inimesed, kes siia satuvad, ei pettu!

Restoran Kuldmokk asub Tallinnas aadressil Falgi tee 3 ja pakub Vahemere äärsete riikide maitseid selle kõikidelt kallastelt. Seiklusele pandi välja 30 eurone kinkekaart.

Registreerunud võistkonnad

Meeskond
Liikmed
Auto
veini-veidi-viitsi
Tiia, Mailis, Miku
VW Golf, 2008, 754MLI
Jump Maybe
Aaro, Siim, Ronald
Mazda
Anneli
2
Audi A4
Reasonably Priced Car
Silver, Siim, Joonas
Suzuki Liana, 2006
Puujalad
Saskia,Kristi, Mehis, Marek
Toyota
Squad
4
Nissan Xtrail 2006
Libekala
Ermi, Teele
Jeep Wrangler
Turbasammal
Anželika, Grete-Liina, Ivo
BMW E39, 2001 374MKL
Kooperatiiv Jürimäe
Marko, Piia, Ivo, Anneliis
VW Transporter
Spordivennad Isa & Poeg
2
Ford Focus, 2016
Kukemuna
Jaanus, Heiko, Margus
Ford Sierra 1985
L&L
Lisli Pak, Liina Salmistu
Mazda 6, 2014, 188MJK
Tallinn põleb
Thea ja Daima
Renault Clio, 2008 299 BBL
Ma ei tea
4
Škoda Octavia
Viies Lõõts
Hanna, Kadi, Madli
Kia, 2016
Adapter
4
271MNA, 2009 mazda
Tiigrikiisu
Ella, Tais
Nissan, 2007
Päkapikk Bernard ja Sõbrad
Heldor, Ove, Sirli, Gert
MB
Päuksud
Silja ja Triin
Honda
Minionid
2
Mitsu
Hõbesälg
Martin, Erki, Vaido
Toyota Auris
Tungla-gäng
Märten, Oliver, Lauri
Koenigsegg Agera RS või Audi A6
MB
Max 4
Pole kindel veel
Circle A
2
MB 250 1976 857MPG
36kupee
Helor, Juss, Mannu ja Sthelts
Mingi Bemm
Kadakkirsiroots
Ülle, Marika, Mari
Škoda Yeti 2016 674BTC
Metsapeatus
2+2
sinine
Varuosapartner
Veiko, Marko, Janek
Jeep Grand Cherokee 2006, 14ZNX